Agenci S.H.I.E.L.D. spotkają się z Daredevilem? Nowe filmowe rewelacje

LoganSpecjalnie dla Was zebraliśmy kilka jeszcze gorących (albo chociaż ciepłych) newsów ze świata filmu komiksowego. Ledwo co Hugh Jackman odwołał słowa o końcu swojej przygody z rolą Logana, a już James Mangold (reżyser nowego filmu solowego z z Wolverinem w roli głównej) poinformował na twitterze (klik), że najwcześniej na początku przyszłego roku rozpoczną się zdjęcia do tej produkcji. Ciekawe, czy doczekamy się w końcu dobrego filmu z Rosomakiem? Na razie nic nie wiadomo o fabule, ale w jednej z wypowiedzi Jackman mówił, że producenci zajrzą mocniej do komiksów.

Inhumans, agents of SHIELD

Serwis digitalspy.co.uk przeprowadził ciekawą rozmowę z jedną z szych Marvel TV – Jephem Loebem (wywiad – klik), podczas której poruszano przede wszystkim kwestie związane z Agents of S.H.I.E.L.D. Jak podkreśla, twórcy od samego początku serii planowali, że Skye będzie jedną z Inhumans. Co ciekawsze, wypowiedział się na temat potencjalnych cross overów z serialami Netflixa i… nie zaprzeczył takiej możliwości. Spójrzcie co powiedział:

Look, it all exists in the same universe. As it is now, in the same way that our films started out as self-contained and then by the time we got to The Avengers, it became more practical for Captain America to do a little crossover into Thor 2 and for Bruce Banner to appear at the end of Iron Man 3. We have to earn that. The audience needs to understand who all of these characters are and what the world is before you then start co-mingling in terms of where it’s going.

Jak widać Marvel jest coraz bardziej otwarty na wszelkie możliwości współpracy. A tak na marginesie pokazujemy Wam nowy plakat Agents of SHIELD, którego twarzą jest Lady Sif.

Sif

Wielki niewypał?

Kilka dni temu świat ekscytował się zapowiedzią Roberta Downeya JR., który najpierw zapowiedział solowe plakaty do Age of Ultron i… wielkiego newsa, który miał ukazać się w czwartek. Cała akcja w social media okazała się wielkim niewypałem. Z wypowiedzi Adri Cowan (Marvel Social Media Menager) wynika, że wielki news przyszedł dzień wcześniej. Wychodzi na to, że chodziło po prostu o trzeci trailer Avengers 2. Oj spece Marvela, daliście ciała!

Kolejna produkcja człowieka od Arrow

Wg The Holywood’s Reporter (klik), znany z Arrowa John Barrowman (Malcolm Merlyn) jest w trakcie rozmów nad udziałem w telewizyjnej mini-serii opartej 49th Key (s. Erika Lewis, J.K. Woodward), znanej z antologii sci-fun Heavy Metal. Fabuła dotyczy dziarskiego archeologa, który posiada klucz do innego świata. Barrowman ma być i producentem, i gwiazdą serialu.

Jared Leto szykuje się do roli Jokera

O tym pewnie wielu z Was już słyszało. Jared Leto rozpoczął przygotowania do roli Jokera w Suicide Squad od ścięcia włosów. Trzeba przyznać, że teraz wygląda co najmniej dziwnie. Spójrzcie sami:

Jared Leto (twitter)

Share This: