Bler 4 – Stan strachu

smallblerDługo przyszło nam czekać na kolejny album opowiadający o krakowskim superherosie Blerze. Rafał Szłapa jednak nie zawiódł oczekiwań najwierniejszych fanów i przygotował materiał na czwarty już album komiksu. Planowana premiera albumu Bler – Stan Strachu ma się odbyć podczas tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier, który zaplanowany jest na dni 03-05.10.2014 r.

Zanim jednak do tego dojdzie projekt Rafał musi zebrać małą kwotę podczas akcji crowdfundingowej na portalu wspieram.to. Okładka BlerAkcja wystartowała dziś rano i jak do tej pory zebrała już 1820 zł, czyli więcej niż połowę założonego celu. Znając markę Rafała jestem pewien, że zbiórka to tylko pro forma i bez żadnego problemu Bler zbierze całą kwotę a nawet więcej.
Mając na uwadze, że Czas na komiks od samego początku wspiera Rafała w jego blerowych poczynaniach postanowiliśmy nie tylko wesprzeć jego projekt finansowo, ale również objęliśmy czwarty album patronatem medialnym 🙂 Miejcie zatem się na baczności ponieważ będziecie mogli znaleźć u nas najświeższe informację na temat nowego albumu przygód Blera.

Wszystkich serdecznie zachęcamy do udziału w akcji, osobiście oraz w imieniu bloga Czas na komiks polecam Wam komiks Rafała, naprawdę warto zapoznać się z jego twórczością. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z przygodami Blera, to za jedyne 120 zł możecie mieć cały komplet wszystkich dotychczas opublikowanych albumów wraz z nowym „Stan strachu”, który ukaże się naszym oczom już na początku października.
Do akcji wspieram.to możecie przejść klikając na baner powyżej lub okładkę albumu.

Zapraszamy również na

Blog Blera

Zrzut ekranu 2014-09-04 o 13_38_02

oraz fanpage na Facerbooku

Zrzut ekranu 2014-09-04 o 13_36_15

Share This: