Bler – Ostatni wyczyn – Konkurs

Jeśli na bieżąco śledzicie nasz blog zapewne wiecie, jak sprawy się mają jeśli chodzi o datę premiery szóstej odsłony przygód krakowskiego superbohatera. Jeśli nie wiecie zapraszamy do naszego niedawnego zestawienia newsów o polskich seriach komiksowych – Polski komiks – co w seriach piszczy. Przypomnę jedynie, że jeśli o Blera chodzi nadal nie znana jest data premiery Psiego Imperium. Na otarcie łez wiernych fanów, autor komiksu, Rafał Szłapa przekazał nam dwa egzemplarze drugiego wydania Bler – Ostatni wyczyn. Zaczynamy więc konkurs!

Okładka drugiego wydania komiksu Bler - Ostatni wyczynW naszym konkursie możecie wygrać drugie, rozszerzone wydanie komiksu Bler – Ostatni wyczyn, z fantastyczną nową okładką oraz kilkoma dodatkowymi planszami! Jedyne co należy zrobić, to upewnić się, że jest się fanem na Facebooku profilu Blera i Czas na komiks – jeśli nie jesteście, no cóż trudno! Nie musicie nas lubić, żeby wziąć udział w konkursie 😉

Zadanie konkursowe:

To co faktycznie należy zrobić, to napisać w komentarzu na Facebooku, pod tym postem – Bler – Konkurs, z którym innym polskim komiksem Bler mógłby stworzyć według Ciebie najciekawszy crossover! Oczywiście liczy się Wasza kreatywność w uzasadnieniu. Forma odpowiedzi oczywiście dowolna, jeśli macie pomysł na rysunek, pokażcie go nam!

Na Wasze komentarze czekamy do 27.11 godz. 23:59! Dwie najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone komiksem Bler – Ostatni Wyczyn wyd. II. Poniżej znajdziecie pełny regulamin konkursu:

 

REGULAMIN KONKURSU

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.

2. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z regulaminu konkursu.

3. Konkurs organizuje redakcja serwisu czasnakomiks.pl (Organizator).

4. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest opublikowanie komentarza z odpowiedzią na pytanie konkursowe na portalu Facebook, pod postem konkursowym w terminie do 27.11.2016.

5. Za zgłoszenie do konkursu uważa się komentarz z odpowiedzią na pytanie konkursowe pod poniższym postem – POST.

6. Uczestnikiem jest osoba, która opublikowała odpowiedź w wymaganym terminie.

7. Jedna osoba może nadesłać jedną odpowiedź.

8. Odpowiedzi będą oceniane pod kątem pomysłowości oraz kreatywności przez jury w składzie: Paweł Warowny, Izabela Julke, Rafał Szłapa.

9. Termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu to 27.11.201 r.

 

10. Rozwiązanie konkursu wraz z podaniem laureatów zostanie opublikowana na łamach witryny Organizatora w ciągu 5 (pięciu) dni od zamknięcia przyjmowania zgłoszeń. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej za pośrednictwem portalu Facebook. W odpowiedzi laureat zobowiązany jest podać adres do wysyłki nagrody. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 7 dni od daty wysłania – nagroda przepada.

11. Nagroda nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.

12. W przypadku otrzymania nagrody której wartość przekracza maksymalną kwotę zwolnioną z podatku od wygranych, Wygrany zobowiązany jest do dopełnienia wszelkich czynności podatkowych oraz cywilno-prawnych we własnym zakresie i w pełni zwalnia z tych czynności Organizatora konkursu.

13. Poprzez zgłoszenie udziału w konkursie Uczestnik wyraża zgodę i upoważnia Organizatora do przetwarzania swoich danych osobowych, w zbiorze danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).

14. Nagroda – komiks Bler – Ostatni wyczyn – zostanie wysyłana przez Organizatora. W celu otrzymania nagrody zwycięzca konkursu musi udostępnić Organizatorowi konkursu, swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz adres email.

15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe itp).

16. Zgłaszając swój udział w niniejszym konkursie i biorąc w nim udział uczestnik, jego rodzic lub opiekun podporządkowuje się postanowieniom niniejszego regulaminu i wyraża w pełni zgodę na jego treść.

Share This: