Galakta News – Justice League Hero Dice

Rynek gier planszowych w Polsce z dnia na dzień rośnie w siłę, coraz więcej coraz ciekawszych tytułów kusi fanów tej rozrywki ze sklepowych półek. O krok dalej posunęła się Galakta planując wydanie gry, która będzie kusić nie tylko fanów planszówek, ale i fanów komiksu. Poniżej publikujemy oświadczenie prasowe nadesłane nam przez wydawnictwo, zapowiada się naprawdę ciekawie!

Wydawnictwo Galakta ma przyjemność ogłosić, że już wkrótce ukaże się jego Justice League - Hero Dicenakładem nowa gra – Justice League Hero Dice. Nowy Hero Dice to gra dla osób, które lubią szybką, emocjonująca rozgrywkę, która nie wymaga przyswojenia wielostronicowej instrukcji. Gracze wcielają się w postaci superbohaterów znanych z Ligii Sprawiedliwych – Batmana i Supermana i muszą połączyć siły, aby pokonać złoczyńców pojawiających się na przedmieściach znanych z komiksów DC miast, takich jak Gotham City, czy Metropolis.

Każdy z prezentowanych zestawów zawiera wszystko, czego potrzebuje jeden gracz, by móc efektywnie walczyć ze złem. W każdej turze w strefie przedmieść będą pojawiali się złoczyńcy, z którymi bohaterowie JL_supermanmuszą walczyć. Komunikując się ze sobą w celu skoordynowania działań i wybrania odpowiednich celów, kładą swoje znaczniki celu na złoczyńcach, po czym rzucają kośćmi i stosując specjalne symbole i umiejętności swoich bohaterów – przerzucają niektóre z nich. Decyzje dotyczące przerzutów i użycia kart zdolności mają niebagatelne znaczenie – jeśli złoczyńcy nie zostaną pokonani dostatecznie szybko, to ostatecznie przejmą kontrolę na miastem i ostateczna bitwa będzie bardzo wymagająca.

Więcej na temat Justice League Hero Dice możecie przeczytać bezpośrednio na stronie wydawnictwa –

http://galakta.pl/dolacz-do-ligii-sprawiedliwosci/

Share This: