Goddard reżyserem kolejnego Spider-Mana? Sprawdź najnowsze doniesienia

spider-manPo tym jak świat obiegła wiadomość o umowie pomiędzy Sony a Marvelem, wielu fanów zaczęło zadawać pytania co się stanie z Sinister Six, nad którym pracował Drew Goddard. Jak się okazuje, nie został on zupełnie odsunięty od filmów z wytwórni Sony. Portal latino-review.com, podając się na swoje źródło w sony, zaserwował nam w poniedziałek kilka mocnych doniesień (tu), z których najważniejsza to ta, że Goddard zarówno napisze scenariusz, jak i wyreżyseruje najnowszy, solowy film ze Spider-Manem w roli głównej. Tym, którzy nie znają tego filmowca, radzimy sprawdzić jego dorobek, bo pracował m.in. Cabin in the Woods, World War Z, Lost, Alias czy najnowszym, serialowym Daredevilu.

Ale to nie wszystkie rewelacje podane przez portal. Ich źródło mówi, że wytwórnia rozważa nazwanie filmu The Spectacular Spider-Man, ponadto znamy kilka wytycznych, którymi chcą się kreować przy produkcji:

– nie będzie kolejnego originu (ufff!), Spider-Man po prostu będzie od początku filmu,

– nowy aktor (czym chyba nikogo nie zaskoczyli),

– Peter (albo i nie Peter, ot bohater) będzie uczęszczał do szkoły średniej, twórcy chcą aby dorastał do swojej roli, co da potencjał na kolejne filmy,

– znaczna część filmu będzie polegała na tym, że Spider-Man będzie walczył z Iron Manem, a potem będzie się starał o dołączenie do Avengers (kosmos totalny),

– pierwszy film z Sinister Six pojawi się później, i być może będzie po prostu spin-offem.

Co do walczącego Pająka z Blaszakiem, czyżby będzie to skutek wyboru stron z czasów Civil War? Byłoby super! Co powiecie na te wszystkie rewelacje?

Źródło: klik

Share This: