Gratka dla maniaków gier – darmowy komiks SMITE

SMITEHalo, halo! Czy są na sali fani gry SMITE? Jeśli tak, to mamy dla nich dobrą wiadomość. Pierwszy numer komiksu o grze, który zadebiutował podczas tegorocznych mistrzostw świata SMITE, jest dostępny za darmo w wersji cyfrowej  (o dokładnie tu: KLIK). Na marginesie tylko dodam, że komiks został stworzony przez wydawnictwo DARK HORSE COMICS.

SMITE to darmowa gra typu MOBA, którą od innych produkcji wyróżnia to, że działa na silniku 3D. Jak łatwo się domyślić, kompletnie zmienia to system rozgrywki w stosunku do tego, co znamy z bardziej popularnego League of Legends czy Doty. Podczas strać gracze prowadzą awatary bogów z różnych mitologii – greckiej, rzymskiej, chińskiej, indyjskiej, nordyckiej i majów, dzięki czemu możemy obserwować walki typu Thor vs Zeus 🙂

Całkiem przypadkiem się składa, że jeden z adminów Cznk gra w SMITE’a. Jeśli ktoś miałby ochotę na partyjkę, to podaję nick: Yofanek (jeśli chcecie spróbować tej produkcji i dopiero zamierzacie się zarejestrować, to miło będzie jeśli podacie mój nickname jako polecającego).

Zwiastun gry w rozwinięciu.

 

Share This: