Groot i Rocket Racoon – Funko Pop

Jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam figurkę z serii Pop Funko przedstawiającą pociesznego Groota ze składu Strażników Galaktyki. Do kilku zdjęć załączyliśmy tekst, który specjalnie dla nas napisał sam zainteresowany, Groot!IMAG0250 Niestety… nie pomyśleliśmy o pewnym drobnym aczkolwiek istotnym szczególe. Dziś jednak udało nam się w końcu uprosić najserdeczniejszego przyjaciela naszego bohatera o przetłumaczenie tekstu. Oczywiście nie zrobił tego za darmo, w ramach wynagrodzenia zażyczył sobie zaprezentowania również jego podobizny wykonanej przez firmę Funko w ramach figurek Pop, oraz nogę Iron Mana… jeśli kiedyś będziemy mieli na zbyciu… Dziwne zachcianki, ale czego się nie robi dla takich sław jak Rocket Raccoon! Zapraszamy do lektury.

IMAG0256Ekhm, nie wiem czy przed tym tekstem pojawi się jakaś przedmowa więc sam się odpowiednio zapowiem. Koledzy z Czas na komiks poprosili mnie o kilka słów komentarza co do tekstu opisującego figurkę naszego słodkiego drewniaka. Odpowiedziałem, że nie ma sprawy, oto wasze tłumaczenie – Jestem Groot x97 (wynagrodzenie i tak pobieram za cały tekst!!). Może nie mówi to Wam zbyt wiele o samej figurce, ale mówi na pewno wiele o samym Groocie. Jednak do figurki wracając, jeśli jesteście fanami Strażników Galaktyki, a nie wyobrażam sobie żebyście nie byli to powinniście mieć cały nasz skład na półce! Figurki od Funko to przeurocze karykatury naszych komiksowych postaci. Wystarczy tylko spojrzeć na ten słodki drewniany uśmieszek żeby od pierwszego wrażenia pokochać ten nieproporcjonalnie wielki łeb. Dodajcie do tego jeszcze bardzo niską cenę oraz dobrą jakość wykonania i dopracowane detale i będziecie mieli odpowiedź na pytanie czy warto je kupić! (Dla niekumatych, WARTO!)

Ale dość już o drewniaku, czas przyjrzeć się prawdziwej gwieździe naszego składu, mnie! Firma Funko za moimIMAG0252 wspaniałomyślnym przyzwoleniem utrwaliła również i mój olśniewający wizerunek. Figurka pomimo, że jest naprawdę świetna nie jest w stanie, co oczywiste, oddać całej mojej słodkości. Co prawda powiększona karykaturalnie głowa dobrze ukazuje mój przystojny pyszczek, ale niestety fani nie będą mogli poczuć mojego puszystego futerka (mówię to do Was drogie fanki <3). Bardzo dobrze wygląda również moje wdzianko i sroga giwera – wyposażenie godne prawdziwego twardziela! Nie sugerujcie się jednak wielkością moich łapek! Wcale nie mam platfusa, musiały być lekko powiększone żeby moja zacna podobizna stała stabilnie!
Podsumowując dwie niewątpliwie najważniejsze persony ze Strażników Galaktyki (słyszał kiedyś, ktoś o jakimś Star Lordzie albo o Draxie alias Człowieku Betonie?) możecie dostać w bardzo dobrej cenie w sklepie pinkponk.me najlepszym i zdecydowanie najszybszym sklepie z komiksowymi gadżetami jaki znam!

pinkponk

No dobra gdzie ta noga Iron Mana?

Share This: