Jestem Bogiem – nadchodzi trzecia część!

Jak co roku jesień zapowiada się bardzo ciekawie, dla polskich autorów to czas urodzaju ponieważ większość z nich premiery swoich komiksów planuje właśnie na końcówkę roku. Mamy już zapowiedziane takie premiery jak Bler 5 Rafała Szłapy, Incognito w wydaniu zeszytowym, kolejną odsłonę warszawskiego Lisa oraz kilka innych ciekawych projektów.
Dokładnie dziś otrzymaliśmy równie ciekawą informację, której nadawcą był Hubert Ronek – autor komiksu Jestem Bogiem – zapowiedział ukazanie się trzeciej części swojego komiksu. Trzeciej części przygód Jana Rześniaka można wypatrywać w listopadzie. Według zapowiedzi autora trzecia część będzie nieco dłuższa od poprzednich (około 50-60 stron) i zamknie ona kilka wątków rozpoczętych w dwóch pierwszych odsłonach komiksu. Komiks podobnie do poprzednich edycji zostanie wydany w ramach akcji crowdfundingowej, o jej starcie na pewno Was poinformujemy.

Wypatrujcie kolejnych newsów z obozu Huberta, dziś możemy tylko zdradzić, że niedługo pojawi się konkurs, w którym będzie można zdobyć pierwszą cześć komiksu oraz ekskluzywny wywiad na jednym z naszych zaprzyjaźnionych blogów.

Specjalnie dla Was autor również przygotował grafikę promującą trzecią część komiksu.

JESTEM BOGIEM 3 promo KOLOR (2)

Share This: