King Shark w Suicide Squad?

Jeśli na bieżąco śledzicie informacje na temat filmowego uniwersum DC Comics, to wiecie już zapewne, że Aquaman’a prawdopodobnie czeka nieciekawy los… przynajmniej na początku.
Z wcześniejszych spoilerów wynikało, że Amanda Waller posiada trójząb Aquamana, następnie dowiedzieliśmy się, że w Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości mamy zobaczyć jedynie dłoń bohatera, którą bohater wali o szklaną ścianę więziennej celi, w której jest przetrzymywany.

Serwis Heroic Hollywood podaje, że scena ta może mieć związek z wydarzeniami, które pokazane zostaną w Suicide Squad. A jak wiadomo akcja Suicide Squad ma się dziać przed akcją Batman vs Superman, mimo, że SS wchodzi do kin 3 miesiące później niż Świt Sprawiedliwości. Według amerykańskiego serwisu Aquaman ma być przetrzymywany i poddawany testom przez Amandę Waller. Wiadomo też, że Król Atlantydy został schwytany, kiedy walczył ze zmutowanym rekinem, który również stał się więźniem tajnej placówki Waller. Ten zmutowany rekin to właśnie Król Rekinów.

yuW rolę King Shark’a w Suicide Squad ma wcielić się Raymond Olubawale – ponad 2-metrowy zawodowy bokser wagi ciężkiej o pseudonimie Góra Kilimanjaro. Urodzony w Nigerii aktor ma za sobą m.in. role AxeMan’a w 2 częściach Resident Evil. Postać King Sharka mogliśmy już zobaczyć na ekranie w 2 animowanych produkcjach DC. Wystąpił on w bardzo epizodycznej roli w Superman/Batman: Wrogowie Publiczni, a także jako członek Suicide Squad w Batman: Atak na Arkham.

po

King Shark (Nanaue) urodził się na Hawajach jako potomek Boga Rekina, jego wzmocniona skóra zapewnia mu ochronę przed ciśnieniem głębin morskich i fizycznymi atakami. Ma ostre jak rekin zęby, których używa jako broni, posiada skrzela, które pozwalają mu oddychać od wodą, potrafi pływać z bardzo dużą szybkością i jest odporny na chłód. King Shark to także niezły paker, potrafi podnieść 55 ton!

News gościnny:
Autor: Karol Inglot

Share This: