W środę premiera Superhero Magazyn nr 1/2015 (3)

Dziś o godz. 19:00 do elektronicznej dystrybucji 3-ci numer Superhero Magazynu. Poniżej możecie przeczytać oficjalną informację na temat tego wydania – oczywiście od samego źródła, czyli redaktora naczelnego magazynu – Michała Czarnockiego.

Nie wszystko, co dobre, musi się szybko kończyć…

SuperHero Magazyn – pierwszy polski periodyk o komiksie superbohaterskim (i nie tylko) – nie odwiesza więc peleryny na kołek i wkracza w nowy rok wydawniczy z kolejną porcją wieści z uniwersum kolorowych herosów – zarówno tych zza wielkiej wody, jak i tych czających się tuż za rogiem najbliższej, rodzimej kamienicy.

superhero2

W numerze m.in.:

– Valerio Schiti, człowiek, który pozbawił Venoma zębów – rozmowa z włoskim artystą komiksowym, rysownikiem marvelowskiej serii „Guardians of the Galaxy”;
– Piekielna kuchnia: Potrawka z Lisa – nowy dział, w którym odkrywamy, jak wygląda proces powstawania komiksu superbohaterskiego… od kuchni;
– dwa warianty okładkowe, w tym debiut maskotki SuperHero Magazynu, HerMana, w pełnej, superbohaterskiej krasie;
– recenzje, nowości, zapowiedzi, felietony i kolejna lekcja z superbohaterskiego Elementarza.

Premiera pierwszego w tym roku wydania SuperHero Magazynu w wersji elektronicznej już w środę, 11.03.2015 o godz. 19: 00 TUTAJ.

W dniu premiery na czytelników czeka specjalny pakiet e-wydań wszystkich dotychczas opublikowanych numerów SuperHero Magazynu w promocyjnej cenie.

Superhero

Share This: