Jake Collins – Włócznia Bogów – zapowiedź

Słyszeliście już o projekcie Jake Collins? Jeśli nie to czas to nadrobić, tak się składa, że postanowiliśmy wesprzeć ten ambitny projekt patronatem medialnym.

Jake Collins: Włócznia Bogów  rozgrywa się równo rok po wydarzeniach przedstawionych w części pierwszej. Ziemi po raz kolejny grozi plaga zombi i jedynie tytułowy bohater może powstrzymać nadchodzącą apokalipsę. W misji ratowania świata, Collinsowi towarzyszyć będą: zabójczo piękna Black Rose oraz niewidomy rewolwerowiec, Blind Viper.

Celem całej trójki stanie się odszukanie Włóczni Bogów – potężnego indiańskiego artefaktu, mogącego zatrzymać plagę zombi. Czy Jake uratuje świat? Przekonajcie się sami.”

Głównym pomysłodawcą i autorem scenariusza obu części komiksu jest Jarek Polar. Wspomnieliśmy, że projekt jest ambitny, a to głównie ze względu na to, że Jarek zdecydował się zrealizować go we współpracy całej plejady polskich rysowników. Do drugiej części komiksu ołówka przyłożyli:

Adam Kmiołek, Kamil Karpiński, Tomasz Kleszcz, Robert Pankanin, Kamil Boettcher, Mateusz Heldwein, Rafał Szewczyk, Sara Sapkowska, Dariusz Kukla, Grzegorz Kaczmarczyk, Maciej Pałka, Krzysztof Budziejewski. Nad składem i sprawami technicznymi czuwał Łukasz Kowalczuk.

Już jutro przedstawimy Wam recenzję drugiej części Jake`a. Publikacja odbędzie się na portalu Grabarz Polski w serwisie grabarz.net. Tymczasem zapraszamy na oficjalny fanpage projektu  mamy dla Was małą galerię promocyjnych grafik oraz wideo.

Share This: