Kogo zobaczymy w serialu Titans?

TitansPierwsze plotki o tym, że stacja TNT zamierza nakręcić serialową wersję Teen Titans słyszeliśmy już kilka miesięcy temu, jednak do tej pory mieliśmy niewiele konkretów. Informacje ograniczały się raczej do nazwisk twórców – Akivy Goldsmana i Marca Haimesa. W poniedziałek w Internecie nieco zadrżało, bo portal nerdist.com przedstawił skład serialowych Titans, który ponoć znają ze scenariusza odcinka pilotażowego.

Wg nerdist.com, grupę Titans będą tworzyć: Nightwing, Barbara Gordon, Hawk and Dove, Raven, Starfire. Co sądzicie o tym składzie?

Autorzy ujawnili także kilka szczegółów dotyczących poszczególnych postaci. Dick Grayson ma na samym początku być jeszcze Robinem, aczkolwiek poznamy go w chwili, kiedy to dopiero co zdążył opuścić Batmana. Dick przenosi się do Bostonu, gdzie pracuje jako detektyw. Idąc dalej, Barbara Gordon ma już za sobą epizod życia znany jako Batgirl – w serialu będzie przykuta do wózka. Co ciekawe, w scenariuszu nazywana jest po imieniu, więc raczej nie przyjmie pseudonimu Oracle. Ma być hackerem drużyny.

Hawk and Dove to herosi, za których strojami skrywało się wiele postaci. W serialu mamy ujrzeć Hanka Halla i Dawn Granger, a więc jednego z oryginalnych braci i jego partnerkę. Wg nerdist.com powinniśmy to w przypadku tej pary powinniśmy spodziewać się największych zmian w stosunku do oryginału.

Raven i Starfire mają się tylko pojawić w końcówce odcinka pilotażowego, jako swoisty teaser kolejnych epizodów. Co ciekawe, zapowiadany wcześniej Beast Boy nie pojawi się w nim wcale – miejmy nadzieję, że jeszcze przyjdzie na niego pora. Z racji nadchodzących filmów (głównie Justice League) nie spodziewałbym się za to udziału Cyborga, który po restarcie DC Multiverse awansował nieco wyżej w hierarchii.

Sama grupa wygląda na dość żeńską, nie sądzicie? Kogo z Tytanów najbardziej chcielibyście zobaczyć w serialu?

Share This: