Konkurs – Geek Zone – drugie urodziny!

geek zoneJak ten czas szybko leci, pamiętamy jak jeszcze niedawno Karol emocjonował się otwarciem sklepu stacjonarnego, a tu ów sklep już za kilka dni, dokładnie 15.10 będzie świętował dwa lata na karku. Mało tego ten sam Karol postanowił niedawno założyć wydawnictwo i wydawać komiksy i to nie byle jakie. Z obu tych okazji postanowiliśmy zorganizować wspólnie z Karolem konkurs dla naszych czytelników i klientów Geek Zone.

Co można wygrać

– mamy dla Was 3 komiksy, które zostaną przyznane autorom 3 naszym zdaniem najciekawszych odpowiedzi konkursowych:

  • Dżihad – Igor Baranko – wydawnictwo Scream Comics

Dżihad

  • Krucjaty tom 1. Srebrnookie widmo – Scenariusz: Izu, Alex Nikolavitch, Rysunek: Zhang Xiaoyu – wydawnictwo Scream Comics

Krucjaty

  • Michael Jordan – Nadchodzi byk – powieść graficzna Wilfreda Santiago – wydawnictwo Timof Comics

Michael Jordan - Nadchodzi byk

Co trzeba zrobić

– na naszym poście o konkursie na Facebooku należy wpisać wymyślone przez siebie hasło promujące sklep, tylko tyle i aż tyle 🙂

Na wasze propozycje czekamy do 15.10.2015 r.

Regulamin konkursu:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.

2. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.

3. Konkurs organizuje redakcja serwisu czasnakomiks.pl (Organizator).

4. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest nadesłanie przynajmniej jednej pracy.

5. Za zgłoszenie do konkursu uważa się komentarz opublikowany w serwisie Facebook pod postem konkursowym, zawierający hasło promujące sklep Geek Zone.

6. Uczestnikiem jest osoba, która nadesłała opublikowała przynajmniej jeden komentarz.

7. Jedna osoba może opublikować dowolną ilość komentarzy.

8. Zgłoszenia powinny zawierać hasło promujące sklep Geek Zone, komentarz może być zamieszczony w formie tekstu, zdjęcia lub rysunku.

9. Zgłoszenia będą oceniane pod względem merytorycznym, przez jury w składzie – Paweł Warowny, Mariusz Basaj, Izabela Julke (Czas na komiks) oraz Karol Janson (Geek Zone)

10. Termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu to 15.10.2015 r.

12. Rozwiązanie konkursu wraz z listą nagrodzonych osób oraz prac zostanie opublikowana na łamach witryny Organizatora w ciągu 5 (pięciu) dni od zamknięcia przyjmowania prac. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem kanału prywatnej wiadomości Facebook. W odpowiedzi laureat zobowiązany jest podać adres do wysyłki nagrody. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 7 dni od daty wysłania – nagroda przepada.

13. Nagroda nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną. Konkretne nagrody są przyznawane według oceny jury z uwzględnieniem jakości zgłoszenia.

14. W przypadku otrzymania nagrody której wartość przekracza maksymalną kwotę zwolnioną z podatku od wygranych, Wygrany zobowiązany jest do dopełnienia wszelkich czynności podatkowych oraz cywilno-prawnych we własnym zakresie i w pełni zwalnia z tych czynności Organizatora konkursu.

15. Poprzez zgłoszenie udziału w konkursie Uczestnik wyraża zgodę i upoważnia Organizatora do przetwarzania swoich danych osobowych, w zbiorze danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).

16. Nagrody są wysyłane w ciągu 7 (siedmiu) dni od zakończenia konkursu za pośrednictwem Poczty Polskiej. W celu otrzymania nagrody zwycięzcy konkursu muszą udostępnić organizatorowi konkursu, swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz adres email. Organizator przewiduje również możliwość wręczenia nagrody w dniu 3.10 podczas Międzynarodowego Festiwalu Komiksów i Gier w Łodzi.

17. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe itp).

18. Zgłaszając swój udział w niniejszym konkursie i biorąc w nim udział uczestnik, jego rodzic lub opiekun podporządkowuje się postanowieniom niniejszego regulaminu i wyraża w pełni zgodę na jego treść.

 

 

Share This: