Matthew McConaughey jako Green Goblin?!

Matthew McConaughey w rozmowie z Variety (klik), ujawnił że czytał scenariusze do filmów Marvela i DC oraz, że prowadzi z nimi rozmowy na temat możliwości zagrania w superbohaterskich produkcjach. Jak sam twierdzi, w grę wchodzi kilka ról, ale w Internecie pojawiły się spekulacje, że popularny aktor wcieli się w rolę Normana Osborna, czyli Green Goblina w solowym filmie Spider-Mana, planowanym na 2017 rok.

Trzeba przyznać, że ta plotka zelektryzowała środowisko. Ja jestem zachwycony i będę trzymał kciuki, aby tak się stało. Uwielbiam tego gościa.


Na kompletnym bonusie dodajemy odpowiedź aktora na pytanie: co przekonało go do zainteresowania się filmami superhero.

„It’s very simple for me. I look at the script. Is the opportunity exciting? Is the money that comes with it exciting? Sure. Is it the possibility of going, 'Hey you can get on a train and it can be a franchise and you could do 3, 4, 5, and have a great time as some kind of superhero or anti-hero.’ But I would also look at something like that and say, 'Hey, in success that means you are on the train for a while.’ Contractually, you’re going to return to the character over and over. It’s something I asked myself is it something I’d want to return to. Would I be excited to go back and put the shoes on the character again? Going and doing the press tour with that group of people again? I always ask myself those questions again. It starts with the story and character.”

A także materiał wideo Hashtag Show:

Share This: