Niesłychane losy Ivana Kotowicza na wspieram.to

Od kilku dni na portalu wspieram.to trwa akcja crowdfundingowa, której celem jest wydanie drukiem komiksu Niesłychane losy Ivana Kotowicza autorstwa Kajetana Kusiny(scenariusz) i Michała Ambrzykowskiego(rysunek). Wszystkim miłośnikom polecamy zajrzeć na profil akcji i z duma oznajmiamy, że objęliśmy patronat nad akcją.

Na profilu akcji(TUTAJ) oprócz opisu projektu i kolejnych progów, możemy znaleźć pierwsze 22 strony planowanej publikacji. Mamy więc możliwość kupienia kota, ale nie w worku : )

 
Próg, jaki muszą osiągnąć autorzy, żeby wydać komiks wynosi 7300 zł, co pozwoli na druk 1000 egzemplarzy komiksu zawierającego 80 stron. Do końca pozostało niemal 2 miesiące, ale już zebrano 2300 zł. Żeby otrzymać komiks w wersji papierowej, musimy wesprzeć akcję kwotą w wysokości co najmniej 30 zł. Panowie poszli na bardzo przyjemny układ, nie inwestujemy tych pieniędzy zupełnie w ciemno.
 
 
„Niesłychane losy Ivana Kotowicza” to nasza próba zapełnienia luki w polskim rynku komiksowym, czyli braku tanich, rodzimych tytułów przygodowych. Chcemy dać naszym czytelnikom komiks, który będzie po prostu dobrze bawił dzięki ładnej szacie graficznej i wciągającej opowieści. Nie mamy w planach wywołania rewolucji, tylko dostarczenie solidnej rozrywki nie uwłaczającej inteligencji czytelnika – tłumaczą autorzy.
 
Sprawdźcie akcję, może i do Was trafi rosyjski kocur. Więcej informacji wkrótce.

Share This: