O bloga prowadzeniu słów kilka

      Już nie jedna osoba pytała mnie po co, dlaczego i czy mi się chce poświęcać czas na prowadzenie bloga i fanpage`a, jeszcze więcej osób pytało mnie czy coś z tego mam? Zawsze odpowiadałem im, że tak – satysfakcję! Jakieś dwa tygodnie temu to się zmieniło, zmieniło na lepsze 🙂 Razem z Mariuszem zostaliśmy w bardzo niespodziewany sposób docenieni i nagrodzeni za nasz trud propagowania kultury komiksowej. Od pewnego czasu, aby całkowicie nie rezygnować z życia prywatnego, komiks towarzyszy mi praktycznie wszędzie, w autobusie, w pracy, w kolejce do lekarza. Czytam gdzie się da i ile się da, żeby mieć też czas na wyjście ze znajomymi na piwo, do kina, na koncert. Nawet nie wiecie ile energii, czasu i pracy potrzeba żeby to wszystko ogarnąć 🙂 Ale dajemy radę i dawać będziemy! Głowy nadal mamy pełne pomysłów a jeśli chodzi o energię… tu właśnie pojawia się wspomniana przeze mnie na wstępie niespodzianka 🙂

 
      Otrzymaliśmy wiadomość od Heroes Energy, że bardzo podoba się im nasza działalność i żebyśmy nie zdejmowali nogi z gazu mają dla nas mały upominek. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo budujące są dla nas wasze pozytywne opinie i wskazówki co możemy zrobić jeszcze lepiej! Ta wiadomość od Heroes`ów jeszcze bardziej nas nakręciła i dała nam kopa. Tym bardziej to co otrzymaliśmy w prezencie. Kiedy wziąłem do ręki zieloną puszkę, trochę się bałem, że po wypiciu eliksiru ze środka zamienię się w zieloną bestię (w sumie musiałbym tylko zmienić kolor) i rozpieprzę cały pokój/blok/dzielnicę/wszechświat 😀 Nic takiego na szczęście się nie stało, ale fakt faktem odświeżenie i trochę dodatkowej energii bardzo się przydało.
       Razem z Mariuszem chciałem bardzo podziękować firmie Heroes Energy za upominek i docenienie naszej pracy, nie tylko Wasz napój dodał nam energii! Dzięki!
    Największą frajdę w prowadzeniu naszego bloga sprawia nam kontakt z Wami, dlatego też postanowiliśmy udostępnić Wam możliwość jeszcze szerszego dzielenia się z innymi Waszą opinią, twórczością i przemyśleniami. Na naszym blogu już niedługo pojawi się kolejna kategoria wpisów, wpisów, których to Wy będziecie autorami. Jak Wam się podoba taki pomysł? Już kilka osób pytało nas o taką możliwość, więc czekamy na wasze felietony, zdjęcia zdobyczy, rysunki i wszystko czym chcielibyście się na naszym blogu pochwalić!

Paweł

Share This: