Reżyser Szybkich i Wściekłych nakręci Aquamana? A co z Flashem?

The Hollywood Reporter donosi, że James Wan (reżyser Furious 7) jest pierwszym wyborem Warner Bros do nakręcenia Aquamana. Portal donosi, że pierwsze rozmowy wytwórni z filmowcem miały już miejsce, ale studio nie wyszło jeszcze z oficjalną ofertą. Solowy film o przygodach podwodnego króla zaplanowany jest na 2018 rok. Wcześniej postać pojawi się w Batman vs Superman: Dawn of Justice w 2016 r. i w Justice League: Part One w 2017 r.

Co ciekawe, nad scenariuszem do Aquamana niezależnie od siebie pracują dwie osoby: Will Beall i Kurt Johnstad. Wytwórnia albo wybierze jeden z nich albo połączy je w całość.

Nieco bardziej konkretnie sprawa wygląda w przypadku Flasha. Deadline donosi, że Phil Lord i Chriostopher Miller zostali zatrudnieni do pracy przy pełnometrażowej adaptacji przygód Szkarłatnego Speedstera, którego zagra Ezra Miller. Premiera Flasha zaplanowana jest na 23 marca 2018 r. Do tej pory Lord i Miller kojarzeni są przede wszystkim z filmami Lego: The Movie i 21st Jump Street (reboot). Obydwa okazały się sporym sukcesem, miejmy nadzieję, że przy Flashu utrzymają tę tendencję.

Źródła: deadline.com, THR, newsarama

Share This: