Spider-Man w MCU będzie czarnoskóry?!

MilesChyba wszyscy fani zastanawiają się nad tym kto zagra Spider-Mana w Civil War oraz w kolejnych produkcjach nad którymi będą działali Disney i Marvel. Wieść o tym, że obie wytwórnie doszły do ugody totalnie nakręciła środowisko. Wygląda jednak na to, że filmowcy sporo namieszają. Jeff Sneider, dziennikarz zajmujący się branżą filmową, podczas swojego występu w podcaście Meet the Movie Press, powiedział:

– Posłuchajcie, nie jest to jeszcze całkowicie pewne, ale na 95% nowy Spider-Man nie będzie biały. Prawdopodobnie będzie czarny, ewentualnie będzie Latynosem.” Nie powiedział czy chodziłoby o znanego ze świata Ultimate Milesa Moralesa, ale podkreślił że Spider-Manem nie będzie Peter Parker. W swoich wypowiedziach powoływał się na korespondencję elektroniczną, która wyciekła w zeszłym tygodniu.

To na razie tylko plota i trudno brać ją za pewnik, zwłaszcza że stoi w opozycji do poprzednich doniesień, jakoby wytwórnie przymierzały do roli Logana Lermana czy Dylana O’Briena.

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie pojawienie się Milesa Moralesa już w Civil War byłoby co najmniej niedorzeczne. Peter Parker był jedną z kluczowych postaci tego eventu, a zmiana tego faktu byłaby idiotyczna – zwłaszcza, że wytwórnie dogadały się w tak wielu kwestiach. Zainwestuj w prawa do SWOJEGO bohatera. ZMIEŃ GO. Giń logiko 🙂

Trzymam kciuki za Petera. To on jest jednym z symboli mojego komiksowego dzieciństwa.

Przypominamy, że premiera Civil War zaplanowana jest na 5 maja 2016, a pierwszego solowego filmu nowego pająka na 28 lipca 2017.

Share This: