W Avengers 2 nie będzie sceny po napisach!

Wiele osób rozmawiając o Avengers 2, porusza temat tego, co będzie po napisach końcowych. W końcu te krótkie, bonusowe sceny stały się jednym z wyróżników filmów Marvela. Jak się okazuje, w przypadku najnowszej produkcji twórcy mają nieco inne plany.

Reżyser filmu Joss Whedon i szef Marvel’s Studios Kevin Feige rozmawiali z dziennikarzami portalu Weekly Enternainment. Podczas wywiadu Whedon miał powiedzieć, że w Age of Ultron nie zobaczymy sceny PO napisach, mimo że scena z kebabami z pierwszych Avengers zdobyła dużą popularność (shawarma trafiła nawet do gier powiązanych z uniwersum Marvela). – We all came at it separately—we don’t want to chase that (…) That was a jewel and a weird little quirk – mówi Whedon.

Na szczęście Feige powiedział, że mimo wszystko zobaczymy scenkę w trakcie napisów albo… – There will be a tag. That is, there will be a short, epilogue-like scene that pops up shortly after the credits start. But there’s not a post-post-credit scene – powiedział Feige.

Ponadto Whedon zapowiada, że w filmie zobaczymy „secret female character”. Wielu fanów spekulowało, że może chodzić o debiut Captain Marvel, jednak Whedon temu zaprzeczył. Nie chodzi o żadną wielką bombę, ale będzie to jedna z tych dobrych 🙂

Źródło: klik

Share This: