Promocje komiksowe – kwiecień 2020

promocje komiksowe

Pandemia spowodowana przez COVID-19 powoduje nie tylko zagrożenia dla zdrowia i życia wielu ludzi (choć oczywiście, to na pierwszym miejscu), ale też grozi gospodarce i wielu małym firmom. Wydawnictwa komiksowe reagują promocjami, jeśli w jakiś sposób moglibyśmy wesprzeć naszych rodzimych wydawców, to korzystając z akcji promocyjnych. Nie odkładajmy zakupów na później, niżej znajdziecie oferty z linkami do internetowych sklepów. Niniejsze zestawienie nie oznacza oferty handlowej, ceny i warunki zależą od wymienionych sklepów.

Wydawnictwo Mandioca

Wydawnictwo Mandioca oferuje cały asortyment ze zniżką od 30% do 40%. Dodatkowo, jeśli macie spore zaległości, możecie wybrać pakiety. Tu zniżka sięga do 50%. Polecam zwłaszcza niesamowity Labirynt, o którym możecie poczytać TU.

Wydawnictwo Ultimate Comics oraz Planeta Komiksów

Wydawnictwo Ultimate Comics oraz Planeta Komiksów postanowili zadziałać razem i we wspólnej akcji na artrage.pl zaproponowali wiele świetnych komiksów za bezcen. Ostatnio pisaliśmy o Nieustraszonym Szpaku o TU.

Prószyński i S-ka

W sklepie oczytani.pl znajdziecie 12 komiksów w niesamowicie niskich cenach. Mnie skusiła seria Comanche, za sprawą trzeciego tomu Wilki w Wyoming. W ofercie znajdziecie też dwa zeszyty serii Funky Koval, polskiej klasyki science-fiction autorstwa Bogusława Polcha.

KBOOM

Wydawnictwo KBOOM oferuje rabaty do -40% oraz darmową wysyłkę przy zamówieniach od 150zł. Poza tym, pierwsze zeszyty wydawanych przez nich serii, takich jak Waleczni, Bloodshot. Odrodzenie, czy God Country, możecie przeczytać w internecie za darmo. Ostatnią pozycją wydaną przez KBOOM jest Niesamowita Dokręcana Głowa i Inne Kurioza o której pisaliśmy TU.

Kultura Gniewu

Na stronie Wydawnictwa Kultura Gniewu trwa wiosenno-wirusowe wietrzenie magazynów, w którym obowiązują rabaty -30% do -40%. Promocja trwa do 13.04.

Non Stop Comics

Wydawnictwo Non Stop Comics oferuje w swojej promocji trwającej do 14 kwietnia, wszystkie komiksy (z wyłączeniem zapowiedzi) dostępne z 45% rabatem. Przy zakupach powyżej 100 zł wysyłka jest za darmo.

Egmont

Na stronie Wydawnictwa Egmont wiele pozycji ze zniżką -20%, do poziomu -30% od ceny katalogowej uprawnia kod ZOSTANWDOMU.

Sklep gildia

Jeżeli lubicie mieć wszystko w jednym miejscu, polecamy sklep gildii oferujący wiele ciekawych akcji promocyjnych. W tej chwili trwa wiosenna wyprzedaż ze zniżkami do -40%.

Empik

Na koniec lekko kontrowersyjnie, wielu czytelników omija EMPIKI ze względu na sprzedaż w cenach okładkowych. Warto jednak zapoznać się z ich ofertą, zwłaszcza z możliwością wypróbowania empik premium za darmo na 2 miesiące, uprawniającego do dodatkowych rabatów.

To oczywiście nie wszystkie obecnie trwające akcje promocyjne. Jeżeli udało się Wam natrafić na coś ciekawego, dajcie znać w komentarzach.

Sylwester

Share This: