Komiksowy Biometryczny Konkurs PBSBanku i Podkarpackiej Strefy Wrażeń


    Wystartował komiksowy konkurs „O biometrii inaczej”. To dobra okazja do wykazania się dla osób,  w których tkwi artystyczna dusza i lubią opowiadać fascynujące historię za pomocą obrazów
    Po przeprowadzonych wcześniej z sukcesem akcjach m.in.: „Kanwa Przedsiębiorczych” czy  „Nakręć się na nowe technologie” zespół Podkarpackiej Strefy Wrażeń oraz PBSBanku podjął się organizacji kolejnej wspólnej inicjatywy. 
      W najnowszej akcji organizatorzy chcą, aby uczestnicy przenieśli ich w świat komiksu. Poruszanym wątkiem w historii obrazkowej jest biometria, która jest innowacyjną usługą oferowaną przez PBSBank. W konkursie przede wszystkim liczy się pomysłowość, ale i spójność logiczna przedstawionej historii połączona z estetyką wykonania.  
     Akcję tworzą 4 edycje, z których każda trwa tydzień. Uczestnicy będą mogli w pierwszych 3 edycjach zgłaszać prace konkursową. W każdym tygodniu trwania konkursu wygrywają 3 najlepsze osoby, które przechodzą do wielkiego finału, a kolejne 3 osoby zostają wyróżnione przez głosującą za pomocą Facebooka publiczność. Tym sposobem w wielkim finale zawalczy 12 osób, które będą mieć szansę na atrakcyjne wygrane, czyli konsolę Playstation 4 oraz konsole Playstation Portable. 
     Organizatorzy liczą na niesamowitą kreatywność ze strony osób biorących udział w konkursie
i zachęcają, aby podjąć wyzwanie oraz przybliżyć temat biometrii od innej – ciekawej, inspirującej,
a może nawet intrygującej strony. Zatem uczestnicy do dzieła – opowiadajcie, zachwycajcie i sięgajcie po nagrody!
Szczegóły konkursu dostępne pod linkiem: https://www.facebook.com/PBSbank

Share This: