Konkurs SUPERHEROOM

Prawdziwa superbohaterska przygoda czeka na Was tylko w Bydgoszczy! Escape room, w którym to Wy jesteście superbohaterami! Zapisy na grę, w której możecie uratować świat, już trwają, a my tymczasem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać wizytę w bydgoskim SUPERHEROOM.

Przed rozwiązywaniem łamigłówek w escape roomie musicie jeszcze uruchomić swoją pomysłowość w konkursie. Osoba, która najciekawiej, najzabawniej lub po prostu najbardziej kreatywnie odpowie na nasze pytanie konkursowe, będzie cieszyć się (wraz z 1-4 osobami towarzyszącymi) z vouchera na wizytę w SUPERHEROOM. Jest to gra typu escape room, w której wcielicie się w swoich ulubionych bohaterów komiksowych. W ich świecie musicie dostać się na 75-te piętro walącego się wieżowca i tam używając supermocy walczyć o losy świata. Sprawdźcie, jak poradzili sobie inni:

https://lockme.pl/bydgoszcz/mr-lock-escape-room/superheroom/

Mr Lock SUPERHEROOM

Pytanie konkursowe SUPERHEROOM:

Który ze znanych Ci superbohaterów poradziłby sobie najlepiej w ratowaniu świata bez swoich supermocy i dlaczego?

Jesteśmy bardzo ciekawi co wymyślicie. Swoje odpowiedzi publikujcie w komentarzach pod postem konkursowym na profilu na Facebooku –https://www.facebook.com/czasnakomiks/posts/1183334271785833

Na zgłoszenia macie czas do końca przyszłego tygodnia, czyli 09.09.20178 do godziny 23:59!

PS: Duża ilość lajków przy komentarzu to cenna wskazówka dla jury, a o lajki łatwiej po udostępnieniu posta 😉Mr Lock SUPERHEROOM logo


Regulamin konkursu SUPERHEROOM

 1. Uczestnictwo w konkursie Konkurs SUPERHEROOM oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
 2. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią Konkursu, priorytet mają ustalenia z regulaminu konkursu.
 3. Konkurs organizuje redakcja serwisu czasnakomiks.pl (Organizator).
 4. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest opublikowanie komentarza ze zgłoszeniem konkursowym pod wskazanym postem konkursowym na Facebooku:

LINK

 1. Uczestnikiem jest każda osoba, która opublikuje swoje zgłoszenie w wymaganym terminie.
 2. W Konkursie nie mogą wziąć udziału członkowie redakcji czasnakomiks.pl ani pracownicy MrLock Escape Room Bydgoszcz. W Konkursie również nie mogą wziąć udziału małżonkowie, wstępni, zstępni, rodzeństwo, przysposobieni ani przysposobieni pracowników wyżej wymienionych podmiotów.
 3. Jedna osoba może nadesłać jedno zgłoszenie.
 4. Zgłoszenie powinno zawierać odpowiedź na pytanie konkursowe: Który ze znanych Ci superbohaterów poradziłby sobie najlepiej w ratowaniu świata bez swoich supermocy i dlaczego?
 5. Laureata Konkursu wybierze jury w składzie: Konrad Pepłowski, Izabela Julke, Sylwester Wilk oraz Paweł Warowny z decydującym głosem. Zwycięzcą będzie osoba, która opublikuje najciekawszy według jury komentarz ze odpowiedzią na pytanie konkursowe.
 6. Zgłoszenia konkursowe oceniane będą pod względem kreatywności oraz humorystyki.
 7. Termin przyjmowania zgłoszeń do Konkursu SUPERHEROOM to 09.09.2008 r., godzina 23:59.
 8. Rozwiązanie Konkursu SUPERHEROOM wraz z podaniem laureata zostanie opublikowane na łamach witryny Organizatora w ciągu 5 (pięciu) dni od zamknięcia przyjmowania zgłoszeń. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem komentarza pod postem konkursowym. W odpowiedzi laureat zobowiązany jest podać swoje imię, nazwisko oraz adres mailowy do wysyłki nagrody. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 7 (siedmiu) dni od daty wysłania – nagroda jest przekazywana kolejnej wybranej osobie.
 9. Nagroda nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
 10. W przypadku otrzymania nagrody, której wartość przekracza maksymalną kwotę zwolnioną z podatku od wygranych, Wygrany zobowiązany jest do dopełnienia wszelkich czynności podatkowych oraz cywilno-prawnych we własnym zakresie i w pełni zwalnia z tych czynności Organizatora konkursu.
 11. Poprzez zgłoszenie udziału w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę i upoważnia Organizatora do przetwarzania swoich danych osobowych w zbiorze danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
 12. Nagrodą w konkursie jest voucher o wartości 160zł, umożliwiający grę w pokoju SUPERHEROOM dla 2 do 5 osób w Mr Lock Escape Room w Bydgoszczy. Voucher uprawnia do jednej gry. Voucher ważny będzie 30 dni od dni jego otrzymania. Nagroda zostanie wysłana pocztą elektroniczną przez Organizatora w ciągu 2 (dwóch) dni od opublikowania rozwiązania konkursu.
 13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za trudności związane z realizacją Konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe itp.).
 14. Zgłaszając swój udział w niniejszym Konkursie i biorąc w nim udział Uczestnik, jego rodzic lub opiekun podporządkowuje się postanowieniom niniejszego regulaminu i wyraża w pełni zgodę na jego treść.
 15. Facebook nie jest organizatorem tego konkursu i nie ma nic wspólnego z jego przeprowadzeniem.
 16. Organizator ma prawo do usunięcia komentarzy o treściach obraźliwych lub wykraczających poza normy dobrego smaku 😉 Usunięty komentarz nie będzie brał udziału w konkursie, ale osoba ma prawo opublikować kolejny o akceptowalnej treści i ten może już wziąć udział w konkursie.

 

Share This: