Pierwsze urodziny Czas na komiks

 Dziś wybił nam pierwszy roczek na liczniku 🙂 Mamy do Was kilka słów z tej okazji 🙂

Mariusz:
Aż trudno uwierzyć, że to już 12 miesięcy. Kiedy rozpoczynaliśmy ten projekt, byliśmy pełni zarówno obaw, jak i nadziei. Mieliśmy i ciągle mamy wiele pomysłów na prowadzenie tego naszego komiksowego poletka. Część z nich, w wyniku burzliwych dyskusji odrzucamy, inne z powodu braku czasu trafiają na półkę „kiedyś”, resztę realizujemy. Bo wiemy, bo czujemy, że to co robimy nie trafia w próżnię. Bo jest grupa osób, która wejdzie na blog żeby poczytać nasze teksty. Szczerze? To właśnie Wy jesteście dla nas najważniejsi, bo bez Was nie byłoby Czas na komiks.
Przed nami jeszcze wiele pracy. Mamy kilka bardzo ciekawych planów, których efekty już wkrótce zobaczycie. Na razie nie mogę nic zdradzić, ale możecie być pewni, że będzie lepiej. Ten rok był dla mnie doskonałą lekcją i przede wszystkim dobrą zabawą. Mam nadzieję, że dużo większy tekst jubileuszowy przyjdzie mi pisać na nasze 5-, 10- i dalej- lecie. Piątka!
Paweł:
Co tu dużo mówić, przez 12 miesięcy nasz blog został wyświetlony 85 000 razy przez 15 042 osoby. Część z tych osób zajrzała raz i już nie wróciła, ale zdecydowana większość to właśnie Wy. I wielkie dzięki Wam za to bo bez Was nie wytrzymałbym 12 miesięcy z Mariuszem 😛
A tak na poważnie, przez rok zaserwowaliśmy wam 502 posty na blogu, z czego aż 103 to recenzje komiksów! Uwierzycie?! Przeczytaliśmy i zrecenzowaliśmy przez rok 103 komiksy… we dwóch. To właśnie Wasze zainteresowanie daje nam kopa do kolejnych działań i motywacje do ciągłego rozwoju. A skoro o rozwoju już mowa to spójrzmy w przyszłość. Jak już Mariusz wspomniał planujemy spore zmiany, Czas na komiks będzie jeszcze łatwiejszy do odnalezienia w sieci i przede wszystkim, będzie jeszcze lepszy merytorycznie 🙂
Zostańcie z nami na kolejny rok, jestem pewny, że cały czas będziemy mogli zaoferować Wam ciekawe recenzje, emocjonujące bitwy komiksowych postaci, najświeższe newsy, konkursy i wiele innych ciekawych projektów.

Jedno natomiast się na pewno nie zmieni, Czas na komiks dalej pozostanie nie tylko blogiem kierującym się określonymi wartościami, ale i społecznością, którą właśnie Wy z nami stworzyliście.

Łezka nam się zakręciła 😉
Dzięki

Share This: