Znamy już skład nowych Avengers i Inhumans

Od kilku dni Marvel sukcesywnie spoilerował nam kolejnych członków grup Avengers i Inhumans – grup, jakie będą działać w świecie po Secret Wars 3. Już pierwsze zapowiedzi wzbudziły wśród (zwłaszcza starszych) fanów niepokój. Od kilku osób dało się nawet usłyszeć, że kończy z Marvelem na SW 3. Sam muszę przyznać, że to co chce zaserwować nam Dom Pomysłów daleko odbiega od moich przyzwyczajeń i bardzo możliwe, że zwyczajnie przestanę śledzić najnowsze komiksy. Ale do rzeczy.

W skład All-New, All-Different Avengers wejdą: Iron Man (nie wiemy czy to Tony Stark), Captain America (Sam Wilson), Ms Marvel (Kamala Khan), Spider-Man (Miles Morales), Thor (Thorzyca), Nova i Vision. Wygląda na to, że Marvel na poważnie chce uśmiercić Petera Parkera. Włożenie Visiona do składu wydaje się być związane z MCU, czyżby Pająk w solowym filmie miał być czarnoskóry? W każdym razie nową serią komiksową mają się zająć Mark Waid, Mahmud Asrar i Laura Martin.

All-New_All-Different_Avengers_Assemble_4

Również skład Uncanny Ihumans nie przypadł mi do gustu. Medusie towarzyszyć będą Naja, Inferno, Triton, Iso i… Johnny Storm z F4. Czyżby resztę Fatanstic Four trafił szlag? W ogóle co to za drużyna z dwoma ognistymi postaciami i dwoma gadami? Kto tak buduje team?

Uncanny_Inhumans_4

Share This: