Zapowiedź od wydawnictwa Granda. Pierwszy tom serii „Opowieści z Zi.” pt. „Mnemosyne”

„Mnemosyne”

Na początku czerwca nakładem Wydawnictwa Granda ukaże się pierwszy tom komiksu z serii „Opowieści z Zi” pt. „Mnemosyne”. Autorami publikacji są: Filip Chrzuszcz (scenariusz) i Paulina Jaklik (rysunki).

Zapowiedź Mnemosyne

O komiksie:

Jak to możliwe, że śmierć pewnej rodziny zapoczątkowała niefortunny ciąg zdarzeń, prowadzący do upadku ludzkości? A w dodatku wszystko zaczęło się od niepozornego zwarcia w podmiejskiej fabryce… Pierwszy tom „Opowieści z Zi” to preludium do serii będącej współczesną reinterpretacją antycznych historii, które dla debiutujących autorów są jedynie punktem wyjścia.

„Opowieści z Zi” są serią wydawniczą, obejmującą łącznie trzy osobne historie, dziejące się w jednym uniwersum. Każda z nich zamyka się w 2–3 oddzielnych tomach. Elementem wspólnym wspomnianego uniwersum jest coraz bardziej uwidaczniające się przemijanie greckich bogów, którzy swe poczucie beznadziei i braku sensu mniej lub bardziej przypadkowo przelewają na ludzkość. Każda z historii odnosi się do konkretnej postaci, znanej z fantastycznych opowieści antycznych.

Dane:

Tytuł: Mnemosyne

Seria: Opowieści z Zi

Wydawnictwo: Wydawnictwo Granda

Scenariusz: Filip Chrzuszcz

Rysunki: Paulina Jaklik

Strony: 120 (kolor)

Oprawa: miękka

Format: 164x234mm

ISBN: 978-83-959845-1-8

Cena okładkowa: 44,90 zł

Share This: