The Plot Zapowiedź

The Plot, tom 1

ABY DOSTAĆ… NAJPIERW TRZEBA DAĆ.

Po tragicznej śmierci Charlesa Blaine’a i jego żony, opiekunem osieroconych MacKenzie i Zacha zostaje „wujek Chase”, który przed laty zerwał kontakt z bratem. Chcąc zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i stabilizację, zabiera je do miasteczka Cape Augusta, gdzie znajduje się siedziba rodu Blaine’ów. Całą trójką zamieszkują w starym domu, wzniesionym nad głębokim, ponurym bagnem skrywającym rodzinne tajemnice.

Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w zeszytach #1-4 serii The Plot.

Podstawowe informacje:

Tytuł oryginalny: The Plot: Part One

Scenariusz: Tim Daniel, Michael Moreci

Ilustracje: Joshua Hixson

Kolory: Jordan Boyd

Liternictwo oryginalne: Jim Campbell

Tłumaczenie: Jacek Żuławnik

Skład: Robert Sienicki

Redakcja: Michał Olech

Korekta: Karolina Węglarz

Format: 170 x 260 mm

Oprawa: twarda

Papier: kredowy

Druk: kolor

Wydawnictwo: Lost In Time

Wydawca oryginalny: Vault Comics

Data wydania: III kwartał 2020 r.

O autorach:

Tim Daniel

Przygodę z tworzeniem komiksów rozpoczął od The Walking Dead: Survivor’s Guide dla Skybound Entertainment – zagrał również zombie w pilotażowym odcinku serialu The Walking Dead. Jego komiksy ukazały się nakładem Vault Comics (The Plot), Image Comics (Enormous) i BOOM! Studios (Burning Fields, Curse).

Michael Moreci

Twórca wielu oryginalnych serii komiksowych wydanych nakładami Vault Comics (The Plot, Wasted Space, Mall) i Image Comics (Roche Limit).  Razem z Timem Danielem pracował nad scenariuszami do Burning Fields i Curse opublikowanymi przez BOOM! Studios. Napisał scenariusze do serii komiksów będących pomostem pomiędzy Genezą planety małp i Ewolucją planety małp.

Joshua Hixson

Zamieszkujący na Long Island rysownik i ilustrator. Poza The Plot w swoim dorobku ma także inne horrory: Shanghai Red i The Black Woods. Jako ilustrator współpracuje z wytwórnią muzyczną Kannibalen Records. Studiował na nowojorskim School of Visual Arts.

Więcej informacji o komiksach wydawnictwa Lost In Time dowiesz się na profilu FB, oficjalnej stronie internetowej i Instagramie:

www.facebook.com/lostintimepl/

www.lostintime.pl/

www.instagram.com/wydawnictwolostintime/

Share This: